Hakkımızda

KALİTE SÖVE, dekoratif polistren dış cephe çözümlerini tasarlama, projelendirme, imal etme, pazarlama, uygulama ve ihrâc etme amacıyla Türkiye Antalya’da 2007 de kurulmuştur. Kurucuları uzun senelerini sektörde geçirmiş, becerilerini dayanışma ile konsolide etmiş, tecrübeli ve zeki kadrosuyla inşaat sektöründe kaliteyi ve güvenilirliği ilke edinmiştir. Bu ilke doğrultusunda Türkiye ve Dünya çapında özel ve tüzel şahsiyetlerin çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

MİSYONUMUZ

Küresel ısınma sonucu ortaya çıkan mevsim değişikliklerinde yaz ve kış uzamış, ilk ve son bahar ayları neredeyse ortadan kalkmaya başlamıştır. Doğal enerji konusunda beklenen kaynaklara sahip olmayan ülkemizde, boğucu sıcak uzun yaz ve aşırı soğuk uzun kış mevsimleri enerji tasarrufunu en önemli konu haline getirmiştir. Kalite söve olarak ana hammaddemiz polistrenin başlıca özelliğinin ısı yalıtımı ve enerji tasarrufu olduğu bilinciyle, eski ve yeni yapıların enerji tasarrufuna çözüm ortağı olarak ülke ekonomisine ve istihdama katkı sunmayı misyon edinmişizdir.

VİZYONUMUZ

Etik değerleri, dürüstlüğü, iş ahlakını ve helal kazancı anayasamızın 1. Maddesidir. Önceliğimiz kaliteden ödün vermeden, kapasitemizi sürekli arttırmak, portföyümüzün beğenilerini ve hizmet ulaştırdığımız her bölgenin görsel ve estetik çizgisini yükseltmek. İsmimizde olduğu gibi, her daim kalitesiyle anılan projelerde imzamızı bırakmak hedefimizdir.

WhatsApp Online Help